Masz innowacyjny koncept na rozpoczęcie działalności?

Wynajmij przestrzeń
​​​​​​​w EC1 Łódź!

​​​​​​​Planujesz otwarcie restauracji, galerii, pracowni czy showroomu? Odezwij się, bo możesz liczyć na wyjątkowe traktowanie!

Kompleks zrewitalizowanej elektrociepłowni to unikatowe przestrzenie, w których każda działalność zyskuje jeszcze więcej charakteru. Zależy nam, by wspierać biznesy kreatywne oraz ciekawe przedsięwzięcia kulturalne i rozrywkowe.

Sprawdź, co możemy Ci zaoferowaćSkontaktuj się z nami

Tak wygląda łódzki temperament!

Zdjęcia widoczne poniżej to przykładowe powierzchnie, dostępne do wynajęcia w EC1 Łódź.
​​​​​​​Chcesz zobaczyć pełną listę możliwości? Skontaktuj się z nami bezpośrednio! 

Jak(i) biznes prowadzić w EC1?

Obecnie kompleks zrewitalizowanej elektrociepłowni to przede wszystkim największe w Łodzi instytucje kultury i nauki. Ale w jakim kierunku chcemy wspólnie zmierzać? W stronę różnorodnej przyszłości - publiczno-prywatnej mozaiki z gastronomią, sklepami i usługami!

Porozmawiajmy!

Wybierz najbardziej dogodną dla Ciebie drogę kontaktu - i nie wahaj się ani minuty dłużej!

 telefon +48 42 600 61 73 

email konferencje@ec1lodz.pl

"EC1 Łódź - Miasto Kultury" 
​​​​​​​ul. Targowa 1/3, 90-022 Łódź

Lokale do wynajęcia EC1 Łódź

EC1 Łódź - Miasto Kultury to wielotematyczny kompleks o dominujących akcentach rozpisanych na kulturę i naukę. To organizm wciąż w fazie wzrostu, który chętnie rozwija się w różnych kierunkach. Dlatego tutejsze lokale gastronomiczne na wynajem sprawdzają się jako przemyślana inwestycja.
​​​​​​​
Nie tylko prestiżowa lokalizacja ma tu znaczenie. Pod wieloma względami jest to po prostu środowisko konkurencyjne. Przedstawiając atrakcyjny koncept lifestyle’owy, można liczyć na wyjątkowe traktowanie i - kto wie? - może także preferencyjną ofertę najmu. Lokale do wynajęcia Łódź oferuje w bardzo szerokiej palecie możliwości, a jednak to właśnie publiczna instytucja zapewnia stabilny profil trwania.

​​​​​​​Bezpieczeństwo jest bardzo ważnym składnikiem udanego biznesu kreatywnego, dlatego warto dojść do porozumienia z organizacją reprezentującą społeczny interes. W takim miejscu lokale usługowe do wynajęcia powinny przynieść odpowiedni zwrot. W końcu ludzie odwiedzający kompleks (uczestnicy wydarzeń, zwiedzający ekspozycje, widzowie pokazów w Planetarium) są zasobni w rozmaite kapitały: kulturowe, społeczne, a w konsekwencji - także finansowe. Dzięki temu będą wdzięcznym obiektem biznesowych westchnień i zabiegów.

​​​​​​​Lokale użytkowe Łódź znajduje najpiękniejszymi, jeśli przyszli najemcy mają c o ś do powiedzenia i prowadzą biznes kreatywny z pasją.

Lokale użytkowe Łódź - czyli którędy płynie biznes?

Miasto Łódź chce być Arką Noego dla biznesu kreatywnego, podtapianego wysokimi falami wielkich korporacji. Stosunkowo bliskie sąsiedztwo Warszawy bywa utrudnieniem dla budowania stabilnych podstaw socjoekonomicznych tkanki miejskiej - ale bywa też szansą.

Lokale do wynajęcia Łódź oferuje w znacznie korzystniejszych cenach. Poza tym wciąż istnieją tu atrakcyjne umiejscowienia, gdzie artystyczne inicjatywy nie zostały jeszcze skonsumowane przez wielki kapitał. 

Lokale użytkowe w Łodzi mają jednak wsparcie instytucjonalne, dzięki czemu mogą skuteczniej opierać się drapieżnym rynkowym tendencjom. Oczywiście nie jest to sytuacja bezwzględnie obowiązująca. Także tutaj interes samorządowy uwzględnia wielkich graczy, jednak skala działań jest inna niż w stolicy.

​​​​​​​W przypadku biznesów kreatywnych często jest to atut. Inkubator innowacji tworzy bezpieczne środowisko wzrostu - i takim inkubatorem może być właśnie lokal do wynajęcia w Łodzi.

Landing page tracking pixel